KONST / Litografier / Färglitografi 13464545
nr 1346 4545
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 96/250, -77. Motivet: 38x28 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:41:03
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)